امروز  6 آذر 1393
اصفهان 17:4 - 4 / 12 / 1390 4855 بازدید
اسامی نامزدهای انتخابات مجلس نهم در استان اصفهان/اختصاصی سایت انتخابات مجلس نهم  
پس از بررسي نهايي صلاحيت‌ها و رسيدگي به شکايات کانديداهاي رد صلاحيت شده، در نهايت اسامي کانديداهاي انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در حوزه های استان اصفهان اعلام شد.


حوزه انتخابیه اردستان

1- احمد بخشایش اردستانی
2- حسین زائری امیرانی
3- سید محمد صدوق ونینی
4- سید مصطفی طباطبائی نژاد
5- محمدرضا عامری برکی
6- محمود معلمی
7- محمد جواد مهدوی لاسیبی
8- سید محمد میرکاظمی
9- محمدرضا نجفی

حوزه انتخابیه اصفهان

محمد آذربایجانی فرزند مصطفی مشهور به دكتر آذربایجانی
ابوالفضل آقادادی فرزند حسن
امراله ابراهیمی ورزنه فرزند علی مشهور به دكتر ابراهیمی
نیره اخوان بیطرف فرزند جواد مشهور به اخوان
زهرا اخوان نسب فرزند حسین
محمدحسین استكی فرزند جواد مشهور به دكتر استكی
مرتضی استكی فرزند علی
علیرضا اقتصاد فرزند ابوالقاسم
علی امری فرزند افلاطون
حمیدرضا امینی فرزند اسماعیل
علیرضا انصاری چهار سوقی فرزند حسین مشهور به تقی
امیرحسین بحری نجفی فرزند حسن
 علی رضا بهشتی مقدم فرزند اكبر
سیدمحمود تاج زاده قهی فرزند سید عبدالعلی مشهور به تاج زاده
شهریار جبل عاملی فرزند علی
محمد جعفری فشاركی فرزند محمدحسین مشهور به فشاركی
رسول حامدیان اصفهانی فرزند مصطفی مشهور به حامدیان
قدرت الله خسروشاهی فرزند اسدالله
محمد خوانساری رزوه فرزند هوشنگ
احسان خیام باشی فرزند علی اصغر
مجتبی خیام نكوئی فرزند محمد
مهدی دانش فرزند جواد
علی حسین داودی فرزند غلامعلی
احمد دهقانپور فرزند محمد حسن
سیدرسول ذاكر فرزند سید احمد مشهور به دكتر ذاكر
پریسا رضایی فرزند كریم
حسن رضائی هرندی فرزند ابوالقاسم
عدنان زادهوش فرزند عبدالرزاق مشهور به دكتر زادهوش
رضا زارعی گشیری فرزند قربانعلی
جلال زرگران فرزند عباس
احمد سالك كاشانی فرزند محمود
علی رضا سلطانی فرزند علی
مجید سلیمانی نجف آبادی فرزند حسینعلی
محمدعلی سوادكوهی موگویی  فرزند ولی مشهور به سوادكوهی
احمد شریعتی كمال آبادی فرزند محمد مشهور به دكتر شریعتی
محمد شكیبا فر فرزند محمد علی مشهور به شكیبا
نعمت اله شمس قارنه فرزند مرتضی
محمد كریم شهرزاد فرزند حسن مشهور به دكتر شهرزاد
عباس شیوعی فرزند كمال
علی اكبر صافی اصفهانی فرزند مصطفی
حیدر صنیع زاده فرزند شكراله
سید علی ضابط زاده فرزند حسن
سیدمحمود طباطبائی مزرعه نو فرزند سید بمانعلی
محسن طبیعی نافچی فرزند قدرت الله
مرتضی طلائی فرزند باقر
محمدرضا عباسیان اسفرجانی فرزند سیف اله
محمدعلی عبدالحسینی نیا فرزند عباس
یاسر عروجی فرزند مهدی
حسن فرهمند حسن آبادی فرزند حسینعلی
حمیدرضافولادگر فرزند محمد مشهور به مهندس فولادگر
غلامرضا قربانی خراجی فرزند محمد تقی
محمد قربانی مقدم فرزند حسین
محمد علی قضاوی خوراسگانی فرزند مهدی
عبدالحسین كاردان پور فرزند محمدعلی مشهور به محمد كاردان پور
مهرداد كاشانی فرزند غلامعلی مشهور به مهندسی كاشانی
علی كاظمی فرزند رضا
حسن كامران دستجردی فرزند محمد علی مشهور به دكتر كامران
محمد رضا كدخدائی طوقچی فرزند مصطفی
سعید كریمی فرزند حسن مشهور به دكتر كریمی
رضا كیانی رنانی فرزند محمد
ناصر مجلسی فرزند تقی
حسین محسنی فرزند رحمان مشهور به محسنی هماگرانی
محمد علی محسنی ا‍ژیه فرزند محمدرضا
سید ابوالفضل مصطفوی اصفهانی فرزند سید عباس
عباس مقتدای خوراسگانی فرزند ابوالقاسم مشهور به دكتر مقتدایی
علی مقدس حسین زاده فرزند محمد رضا مشهور به مقدس
فضل اله منصوری فرزند عبدالحسین
سید محسن موسوی فرزند سید مرتضی مشهور به دكتر موسوی
سید محمدرضا میرعلایی فرزند سید ابراهیم
مجید نادرالاصلی فرزند احمد مشهور به نادری
همتعلی نادری دره شوری فرزند نادر
محمدرضا ناصری دولت آبادی فرزند محمد علی
مصطفی ناصری سفتجانی فرزند آقا میرزا
سیدمهران نحوی فرزند احمد
مهدی نصراصفهانی فرزند غلامحسین مشهور به دكتر نصر
مسعود نیك دستی فرزند محمود مشهور به دكتر نیك دستی
افشین نیلی احمدآبادی فرزند محمد
حمید نیلی پور فرزند احمد مشهور به حاجی نیلی

حوزه انتخابیه خمینی شهر

1- سید محمود ابطحی
2- سیدمحمدجواد ابطحی
3- حسن املائی خوزانی
4- عزیزاله پورکاظم زیاری زاده
5- محسن صرامی فروشانی
6- مهدی صفاریان خوزانی
7- سید سلمان علوی
8- منوچهر محمدی زهرائی
9- نعمت مهدوی راد
10- مصطفی نصیری خوزانی

حوزه انتخابیه سمیرم

1-علی افشاری فرزند خداخواست

2- صفرعلی بهادری فرزند هاشم

3- مسعود پیرمرادیان فرزند غلامعلی

4- بهروز جعفری فرزند سلطانعلی

5- غلامحسن حمزوی فرزند نورعلی

6- مجید شفیعی مشتانی فرزند غلامعلی

7- حسین عابدی مدیسه فرزند عبدالحمید

8- محمد علی علیمردانی فرزند یدالله

9- سید کرامت‌الله عمادی فرزند سید نعمت‌الله

10- سکینه عمرانی فرزند سید اشرف

11- علی محمدی‌زاده فرزند کیامرز


حوزه انتخابیه شاهین شهر و میمه و برخوار

۱-حسینعلی احمدی 

۲-نصراله احمدی کلهرودی

۳-حسینعلی حاجی

۴-سید محمود حسینی دولت آبادی

۵-مهدی خانعلی

۶-رسول رخ بر

۷-مجتبی ریزانه

۸-مرتضی طغیانی

۹-مهدی گل شیرازی

۱۰-رضاعلی نوروزی

۱۱-اصغر یزدانی

حوزه انتخابیه شهرضا و سمیرم سفلی

1- آقای دکتر سعید آقاسی
2- حجت الاسلام محمد رضا آقایی
3- آقای دکتر خلیل بهرامی قصرچمی
4- آقای دکتر عوض حیدرپور
5- آقای جعفر رضاشهرضا
6- آقای فضل الله علی نژاد
7- آقای محسن نجف
8- آقای داریوش هاشمی
9- آقای رمضان همت

حوزه انتخابیه فریدن و فریدونشهر و چادگان

1- تقی اسدی
2- محمد علی اسفنانی
3- اکبر ترکی
4- مجید رفیعی میان دشتی
5- طاهر سپاهی
6- حسین محمد صالحی دارانی
7- بهمن محمدی
8- علیرضا یزدانی

حوزه انتخابیه فلاورجان

1- علی اله دادیان
2- مجید عبدالهی
3- عبدالرسول فدایی
4- عبداله قاسمی حسین آبادی
5- فرزاد محمد حسینی
6- احمدرضا محمدی فلاورجانی
7- سید ناصر موسوی لارگانی

حوزه انتخابیه كاشان و آران و بیدگل

1- احمد پیروزمند
2- سیداحمد جهانتاب
3- علی‌رضا سبحانی‌نسب
4- علی‌اکبر شاهمیری
5- غلامحسین صدیفیان
6- جعفر فتوت
7- حسن فدایی
8- عبدالحمید قائمی‌نژاد
9- محمدحسن قدیری‌ابیانه
10- محسن کاکلی
11- لیلا کریمیان‌مرقی
12- علی‌اصغر گرانمایه
13- مصطفی معینی‌آرانی
14- عباسعلی منصوری‌آرانی
15- علی هاشمی‌طاهری


حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار

1- مرتضی افتخاری
2- اکبر تسبیحی
3- صدیقه رضایت
4- سید محمدحسین میرمحمدی
5- راضیه وثوقی

حوزه انتخابیه لنجان

۱ -  ابراهیم ادیبی

۲-  علی نقی امیری

۳-  محمدباتوانی

۴-  سیدمسعودحسینی

۵-  فضل الله دهقانی

۶-  حسین رجایی ریزی

۷-  احمدعلی سلطانی

۸-  سید ولی الله شهیدی ریزی

۹-  محمدجواد شیری

۱۰-  یزدان طاهری ریزی

۱۱-  محسن کوهکن ریزی

۱۲-  مجید منصوری بیدکانی

۱۳-  سیدجواد موسوی زاده

۱۴-  کیانوش نعمتی

۱۵-  قدرت الله هادی

۱۶-  حبیب الله وفایی

حوزه انتخابیه مباركه

1- علی احمدپور مبارکه
2- علی ایرانپور
3- تورج رمضانی
4- عباس صالحی
5- علی فخری فخرآبادی
6- سیدعلی محمد موسوی مبارکه
7- کاظم یزدانی باغملکی

حوزه انتخابیه نائین

1- عباسعلی پوربافرانی فرزندحسن
2- حسین حسنی بافراني فرزند داوود
3- محمد حسین رفیع فرزند رمضانعلی
4- سید حمید رضا طباطبایی
نایینی فرزند سید محمد
5- سید حسین طباطبایی نژاد فرزند سیدرضا
6- غلامرضا كریمی
فرزند ابوالحسن

حوزه انتخابیه نجف آباد و تیران و كرون

 ۱- سیدمحمدادیب آل علی

۲- ابوالفضل ابوترابی

۳- مهدی حیدری

۴- محمدرستگاری نجف آبادی

۵- سیدهاشم رضوی

۶- حمیدسعادت

۷- محمدرضاصالحی

۸- مسعود فاضل

۹- ابوالفضل فدائی تیرانی

۱۰- کوروش موگوئی

۱۱- جعفرعلی نوروزی



حوزه انتخابیه نطنز و قمصر

۱- حسن توکلی طرقی

۲- سیدخلیل الله رفیعی طباطبایی

۳- علیرضا عسگری طاری

۴- محمودرضا فقیهی سرشکی

۵- محمدفیروزی

۶- عبدالحمید محمدی

۷- محمدرضا ناری ابیانه


** خبر اختصاصی سایت انتخابات مجلس نهم برگرفته از اسامی منتشرشده وزارت کشور

نظرات کاربران 4 نظر
ali :
رای ما حسین محمد صالحی
44 : 18  -  8 - 12 - 1390

صالح جزی :
ای بابا مگه نمی دونی عقل مردم تو چشمها شونه نه فکر وعقلشون
البته ما خودمون هم همین طوری هستیم یعنی جزو مردمیم برای همین میگن اگه مردمی باشید رای میارید یعنی اگه تو چشم باشید چون دیگه کمتر کسی وقت فکر کردن راداره
برای همینه که پیامبر (ص) فرمودند : یک ساعت تفکر بهتر اصد سال عبادته چون می دنستند یه روزی دیگه فکر ی درکار نیست همش نشستیم عبادت میکنیم بدون فکر کردن
3 : 9  -  6 - 12 - 1390

امیر نصر اصفهانی :
دکتر نصر
25 : 23  -  5 - 12 - 1390

رها :
با سلام و خسته نباشید
چرا هیچ کدوم از نماینده ها یک سایت یا وبلاگ از خودشون ندارند
اگه در فضای اینترنتی هم از خودشون حرفی میزدند بهتر بود
ما که نمیتونیم دنبالشون راه بیوفتیم ببینیم چی می گند
یک ساعته دارم تو اینترنت می گردم که در مورد چندتا از نماینده ها اطلاعات بدست بیارم ولی بی فایده است
3 : 23  -  4 - 12 - 1390