امروز  31 فروردین 1393
ایران 01:59 - 13 / 12 / 1390 24369 بازدید
نتایج انتخابات مجلس نهم به تفکیک استان و حوزه انتخابیه  
شمارش آرای حوزه‌های انتخابی استان‌ها و شهرستان‌های کشور هم‌اکنون در حال انجام است و نتایج آن هر لحظه اعلام می‌شود.

سایت انتخابات مجلس نهم نتایج آرا را به صورت استانی و به تقکیک هر حوزه در این خبر قرار خواهد داد :

آذربایجان شرقی :

اهر و هریس : عباس فلاحی

بستان آباد : غلامرضا نوری

بناب : حجت‌الاسلام شیخ محمد باقری بنابی

تبریز و آذر شهر و اسكو : محمد حسين فرهنگي ، مسعود پزشكيان ، عليرضا منادي سفيدان

دور دوم : رضا رحماني ، محمد اسماعيل سعيدي ، مير هادي قره سيد رومياني ، علي آجودان زاده ، رسول جليل زاده ، عشرت شايق

سراب : مهناز بهمنی – مستقل

شبستر : علی علی لو

كلیبر و هوراند : ارسلان فتحی پور

مراغه و عجب شیر :   مهدی دواتگری – جبهه متحد اصولگرایان

مرند و جلفا : محمد حسن نژاد – گرایش مستقل

ملكان   :شهروز افخمی

میانه : محمدعلی مددی ، سید بهلول حسینی

ورزقان، خاروانا : اللهوردی دهقان

هشترود و چاراویماق : غلامحسین شیری - جبهه متحد اصولگرایان


آذربایجان غربی :

ارومیه : نادر قاضی پور ، عابد فتاحی ، جواد جهانگیرزاده

بوكان : قسیم عثمانی

پیرانشهر و سردشت : رسول خضری

خوی : موید حسینی صدر

سلماس : علی اکبر آقایی

ماكو و چالدران : محمد علی پور

مهاباد : عثمان احمدی

میاندوآب و شاهین دژ و تكاب : روح الله بیگی ، مهدی عیسی زاده

نقده و اشنویه : عبدالکریم حسین زاده


اردبیل :

اردبیل و نمین و نیر : منصور حقیقت‌پور ، کمال‌الدین پیرمؤذن

دور دوم : مصطفی افضلی‌فرد و صداقت فرجی‌نیر

پارس آباد و بیله سوار : حجت‌الاسلام حبیب برومند

خلخال و كوثر :جلیل جعفری بنه

گرمی : میرقسمت موسوی

مشگین شهر : یونس اسدی


اصفهان :

اردستان : احمد بخشایش اردستانی

اصفهان : حسن کامران دستجردی ، احمد سالک کاشانی ، نیره اخوان بیطرف ، عباس مقتدایی خوراسگانی

دور دوم : حمیدرضا فولادگر، مرتضی طلایی

خمینی شهر : محسن صرامی

سمیرم :دور دوم : بهروز جعفری و مسعود پیرمرادیان

شاهین شهر و میمه و برخوار : حسینعلی حاجی

شهرضا و سمیرم سفلی : عوض حیدرپور

فریدن و فریدونشهر و چادگان : محمدعلی اسفنانی

فلاورجان : سید ناصر موسوی لارگانی

كاشان و آران و بیدگل : عباسعلی منصوری آرانی

گلپایگان و خوانسار : سیدمحمدحسین میرمحمدی

لنجان : دور دوم : محسن کوهکن ، مجید منصوری

مباركه : علی ایرانپور

نائین : سیدحمیدرضا طباطبایی

نجف آباد و تیران و كرون : ابوالفضل ابوترابی

نطنز و قمصر : محمد فیروزه


استان البرز :

ساوجبلاغ و طالقان : حجت الاسلام مفید کیایی نژاد

کرج : عزیز اکبریان و محمد جواد کولیوند


استان ایلام :

ایلام،شیروان، چرداول،ایوان،مهران : دور دوم : فریدون همتی ، احمد شوهانی ، داریوش قنبری و علی اکبر متین

دهلران،دره شهر،آبدانان : دور دوم : علی محمد احمدی و امین دوست محمدی


استان بوشهر :

بوشهر، گناوه و دیلم : عبدالکریم جمیری

دشتستان : سید مهدی موسوی‌نژاد

دشتی و تنگستان : حجت‌الاسلام سیدمحمد مهدی پور‌فاطمی

انتخابیه کنگان، دیر و جم : شیخ موسی احمدی


استان تهران :

پاكدشت : فرهاد بشیری

تهران، ری ، شمیرانات و اسلامشهر : ؟؟؟

دماوند و فیروزكوه : شاهرخ رامین

رباط كریم : ابراهیم نکو

شهریار، ملارد و قدس : حسین گروسی

ورامین : سید‌حسین نقوی حسینی


چهار محال و بختیاری : 

اردل و فارسان و كوهرنگ : دور دوم : حمیدرضا عزیزی فارسانی وعلی یوسف پور

بروجن : امیر عباس سلطانی

شهرکرد :  سید سعید زمانیان

لردگان : مجید جلیل سر قلعه


خراسان جنوبی : 

بیرجند و درمیان : حجت الاسم سید باقر عبادی

طبس، فردوس : محمد علی عبدالله زاده

قائنات : جواد هروی

 نهبندان و سربیشه : مراد هاشمزهی


خراسان رضوی :

تربت جام و تایباد : غلامرضا اسداللهی

 تربت حیدریه و مه و لات : ابوالقاسم خسروی سهل آباد

 چناران و طرقبه : محمد دهقانی نقندر

خواف و رشتخوار : محمود نگهبان سلامی

درگز : حسین محمدزاده

سبزوار : محمدرضا محسنی ثانی ، رمضانعلی سبحانی فر

فریمان،سرخس، احمدآباد و رضویه : احمد سجادی

قوچان و فاروج : هادی شوشتری

 كاشمر و بردسكن و خلیل آباد : محمد اسماعیل نیا

گناباد و بجستان : محمد رجایی باغسیایی

مشهد و كلات : سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی ، سید هاشم بنی هاشمی ، نصرالله پژمان فر

دور دوم : جواد کریمی قدوسی،  جواد آرین منش ، عفت شریعتی کوه بنانی ، محمد حسین حسین زاده بحرینی

 نیشابور : حسین سبحانی نیا ، علی مروی


خراسان شمالی :

اسفراین : هادی قوامی

بجنورد و جاجرم : موسی الرضا ثروتی ، قاسم جعفری

 شیروان : عبدالرضا عزیزی


خوزستان : 

آبادان : جواد سعدون‌زاده

دور دوم :  غلامرضا شرفی، محمدسعید انصاری، سیدحسین دهدشتی و جلیل مختار

 اندیمشک: صیدعیسی دارایی

اهواز :سید شریف حسینی

دور دوم : ناصر سودانی ، شکیب جویجری ، شکرخدا موسوی ، محمد جعفر فلسفی

 ایذه و باغملک : دور دوم : حجت الله درویش پور ، سیدهادی طباطبایی

بندرماهشهر و امیدیه و هندیجان : حبیب آقاجری

بهبهان : دور دوم : عزیزالله سالاری و محمدباقر شریعتی

خرمشهر : عبدالله سامری

دزفول : دور دوم : محمد علی قاسمی و عباس پاپی زاده

دشت آزادگان : دور دوم : ناصر صالحی نسب ، هاشم سواری

رامهرمز و رامشیر :شمس الله بهمنی

شادگان : عبدالله تمیمی

شوش : سید راضی نوری

شوشتر و گتوند : حجت‌الاسلام سیدمحمد سادات ابراهیمی

مسجد سلیمان، لالی و هفتگل : اسماعیل جلیلی


زنجان :

ابهر : محمد رضا خانمحمدي خرمي

خدابنده : حجت‌الاسلام محمد موسوی سجاسی

زنجان و طارم : محمد اسماعیلی و محسن علیمردانی

ماهنشان : رضا عبداللهی


سمنان :

دامغان : عبدالرحمان رستمیان

سمنان : علیرضا خسروی

شاهرود : کاظم جلالی

گرمسار : غلامرضا کاتب


سیستان و بلوچستان : 

ایرانشهر،سرباز و فنوج : محمد سعید اربابی

چابهار، نیكشهر : یعقوب جدگان

خاش، نصرت آباد، میرجاوه، كورین : حميدرضا پشنگ

زابل و زهک : سید باقر حسینی ، رضا نجفی

زاهدان : حسینعلی شهریاری ، ناصر کاشانی

سراوان : هدایت‌الله میرمرادزهی


فارس :

آباده و بوانات : دور دوم : علی اصغر عزیزخانی ، رحیم زارع

استهبان و نیریز : محمد سقایی

اقلید : الیاس طاهری

جهرم : محمدرضا رضایی

داراب و زرین دشت :نبی الله احمدی

سپیدان : سید عنایت‌الله هاشمی

سروستان و كربال و كوار : داریوش اسمعیلی

شیراز : ضرغام صادقی ، جعفر قادری ، احمدرضا دستغیب

دور دوم : سید حسین ذوالانوار ، محسن مکارم شیرازی

فسا : محمد حسین دوگانی

فیروز آباد، قیر، كارزین، فراشبند : نادر فریدونی

كازرون : شاهین محمد صادقی

لارستان و خنج و گراش : جمشید جعفرپور

لامرد و مهر : سیدموسی موسوی

مرودشت، ارسنجان، پاسارگاد : محمد مهدی برومندی

ممسنی : نوذر شفیعی


قزوین :

بوئین زهرا و آوج : روح‌الله عباسپور

تاكستان :رجب رحمانی

قزوین و آبیك و البرز : داود محمدی ، سیدمرتضی حسینی


قم :

قم : علی اردشیر لاریجانی ، رضا آشتیانی عراقی ، احمد امیرآبادی فراهانی


کردستان :

بیجار : سید محمد بیاتیان

سقز و بانه : محسن بیگلری

سنندج، دیواندره، كامیاران : ؟؟؟

قروه : حامد قادر مرزی

مریوان و سرو آباد :امید کریمیان


کرمان :

بافت : علیرضا منظری توکلی

بم : موسی غضنفرآبادی

جیرفت و عنبر آباد : فرج اله عارفی

رفسنجان : حسين آذين

زرند و كوهبنان : حسین امیری خامکانی

سیرجان و بردسیر : شهباز حسن پور

شهر بابك : حسین فتاحی

كرمان و راور : محمدمهدی زاهدی ، محمدرضا پورابراهیمی داورانی

كهنوج و منوجان : محمد رضا اميري كهنوج


کرمانشاه :


اسلام آباد غرب و دالاهو : علی جلیلیان
 
پاوه و جوانرود : نعمت اله منوچهری

سنقر : محمدابراهیم محبی

قصرشرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب : فتح‌الله حسینی

کرمانشاه : عبدالرضا مصری ، سید سعید حیدری طیب

دور دوم : جهانبخش امینی محمد رزم

كنگاور، صحنه، هرسین : وحید احمدی


کهگیلویه و بویراحمد :

بویر احمد و دنا :  غلام محمد زارعي

کهگیلویه و بهمئی : سید علی محمد بزرگواری

گچساران :  غلامرضا تاج گردون


گلستان : 


رامیان آزادشهر : رضا صابری

علی آباد كتول : رحمت الله نوروزی

کردکوی و تركمن و بندرگز : محمد جواد نظری مهر

گرگان و آق قلا : سید علی طاهری

دور دوم : عبدالحسین ناصری ، عیسی امامی

گنبدكاووس : سلیمان عباسی

مینو دشت و كلاله : عبدالکریم رجبی


گیلان :


آستارا : صفر نعیمی‌رز

آستانه اشرفیه : محمدحسین قربانی

بندر انزلی : حسن خسته بند

رشت : حسن تأمینی لیچائی

دور دوم : جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی و سید علی آقازاده دافساری  و غلامعلی جعفر زاده ایمن آبادی و نظر علی علیزاده

رودبار : عطاءالله حکیمی

رودسر واملش : محمد مهدی رهبری

صومعه سرا : حمیدرضا خصوصی ثانی

طوالش و رضوانشهر و ماسال : دور دوم : بهمن محمدیاری و احسن‌الله رادمهر

فومن و شفت : ناصر عاشوري قلعه رودخانی

لاهیجان و سیاهكل : ایرج ندیمی

لنگرود : مهرداد بائوج لاهوتی


لرستان :

الیگودرز  : محمد تقی توکلی

بروجرد : علاء الدین بروجردی

دور دوم :  هادی مقدسی و بهرام بیرانوند

پلدختر و معمولان : دور دوم : علی کائیدی و سید حمیدرضا کاظمی

خرم آباد : ایرج عبدی

دور دوم : ابراهیم آقا محمدی و محمدرضا ملکشاهی راد

دورود و ازنا : دور دوم : حسین گودرزی ، عباس قائد رحمت

سلسله و دلفان : حجت اله خدايي سوري

كوهدشت :  الهیار ملکشاهی


مازندران :


آمل : عزت الله یوسفیان

بابل : علی اکبر ناصری

بابلسر، فریدون کنار  : مقداد نجف نژاد

بهشهر و نكا و گلوگاه  : احمدعلی مقیمی

تنكابن و رامسر  : دور دوم : شمس‌الله شریعت‌نژاد و علی شمس

ساری : سيد رمضان شجاعي كياسري

قائم شهر و سواد كوه و جویبار : کمال علی‌پور خنکداری و سید هادی حسینی

نور و محمود آباد : عبدالوحيد فياضي

نوشهر و چالوس : قاسم احمدی لاشکی


مرکزی : 

اراك و كمیجان : محمد حسن آصفری و آقای عباس رجایی

تفرش ، آشتیان و فراهان : دور دوم :
کاظم سپاسی آشتیانی و عباس صالحی

خمین  :
محمدابراهیم رضایی

ساوه و زرندیه :
شهلا میرگلوبیات

شازند :  قاسم عزیزی

محلات و دلیجان :
علیرضا سلیمی


هرمزگان :

بندر عباس ،قشم، ابوموسی : ابوالقاسم جراره و محمد آشوری تازیانی و منصور آرامی

بندر لنگه و بستك و پارسیان :
احمد جباری

میناب و رودان و جاسك :
سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی


همدان :


اسد آباد :
بهروز نعمتی

بهار و كبودر آهنگ  :
محمد علي پور مختار

تویسرکان : دور دوم :
مرتضی فضلعلی با کسب 136/9 رأی و کاظم سلیمی

رزن :
عطاءالله سلطانی صبور

ملایر :
علی نعمت چهاردولی

دور دوم : حسن وفایی و آقای احمد آریایی‌نژاد

نهاوند :
مهدی صناعی

همدان :
امیر خجسته

دور دوم : سید محمدکاظم حجازی و ابراهیم کارخانه


یزد :


اردکان : محمدرضا تابش

بافق و مهریز و ابرکوه و خاتم : دور دوم :
دخیل عباس زارع زاده مهریزی و کاظم فرهمند

تفت و میبد :
سیدجلال یحیی زاده فیروزآبادی

یزد و صدوق :
محمد صالح جوکار


اقلیت :


آشوری‌ها و كلدانی‌ها :
يوناتن بت كليا

زرتشتیان : اسفنديار اختياري كسنويه يزد

كلیمیان : سيامك مره صدق

مسیحیان جنوب ایران : روبرت بگلريان

مسیحیان شمال ایران : كارن خانلری



جهت مشاهده جزئیات بیشتر می توانید به خبری که برای هر استان تنظیم شده یا خواهد شد ، مراجعه کنید.

نظرات کاربران 1 نظر
kian :
سلام و خسته نباشید ...
چرا " رامهرمز رامشیر " به دور دوم کشیده نشد؟؟؟
اما بهبهان و باغملک دور دوم کشیده شد !!!
لطفا جواب بدین با تشکر فراوان

کیان هستم از شهر تاریخی (رامهرمز)
........................................................................
پاسخ : در صورتیکه یک کاندیدا 25% از کل آرا را کسب کند انتخابات به دور دوم کشیده نمی شود.
41 : 23  -  14 - 12 - 1390